PAR MUMS

PAR MUMS
ALUS DARBNĪCACENTRĀLTIRGUS ATZARSALUS DARĪTAVA EIMUROS

ALUS DARBNĪCA

ALUS DARBNĪCA

Alus darbnīca Labietis. Aristīda Briāna iela 9a-2, ieeja no pagalma. Šeit viss sākās - krogs un alus darītava 170m2, kur tu, sūcot aliņu, vari vērot, kā vārtelpā rosās aldari. Divpadsmit dažādi ali no krāna, kā arī dažas papildus šķirnes pudelēs gan līdzņemšanai, gan dzeršanai uz vietas. Šī ir Labieša sirds un dvēsele, kur vienmēr varēs nogaršot ko jaunu. Visi šeit pieejamie ali gatavoti uz vietas, un tā tam būs būt.

DARBA LAIKS :: PIRMDIEN 16-22 // OTRDIEN 15-23 // TREŠDIEN 15-03 // CETURTDIEN 15-01 // PIEKTDIEN 15-03 // SESTDIEN 13-03 // SVĒTDIEN 13-01

CENTRĀLTIRGUS ATZARS

CENTRĀLTIRGUS ATZARS

Rīgas Centrāltirgus ir garšas ziņā bagātākā vieta Latvijā, kur tradīcijas mijas ar 21. gadsimtu. Centrāltirgus apkopo Rīgas gadsimtiem ilgo tirdzniecības ceļu krustpunkta mantojumu un joprojām ir uzskatāms par Rīgas sirdi. No 2014. gada rudens Sakņu paviljona ziemeļrietumu galā atrodams Labieša alus atzars, kur var gan ērti atvilkt elpu pie glāzes alus, gan arī iegādāties Labieša alu līdzņemšanai uz mājām. Vienmēr astoņi dažādi lejamie ali, kā arī papildus šķirnes pudelēs un dažādi ar alu sasitīti suvenīri.

DARBA LAIKS :: KATRU DIENU 10-18 (KATRA MĒNEŠA PIRMĀ PIRMDIENA 10-15) 

ALUS DARĪTAVA EIMUROS

ALUS DARĪTAVA EIMUROS

Alus darītava Eimuros ir vieta, kur Labietis var izplesties - augstāki griesti, lielāki katli un precīzāka alus darīšana. Šī vairs nav darbnīca, bet gan darītava, kur brūvējam jau stabilas, pārbaudītas receptes vai briedinam sarežģītus mucu eksperimentus. Lielie katli un pudeļošanas sistēma ļauj nodrošināt ar alu visus visur - draugus, mīļotos un pat lielveikalu tīklus, lai iecienītās šķirnes būtu tuvāk. Eimuri ir cietoksnis, kurā Labietis plāno pasaules iekarošanu.

DARBA LAIKS ATTIECAS TIKAI UZ PERSONĀLU. ŠIS NAV KROGS VAI MUZEJS - ŠĪ IR DARĪTAVA.